KONTAKT

T+F
325 512 875
Mobil
777 080 450
e-mail
info@az-bluestar.cz
Pracovní doba
po -pá
09 - 18
so
09 - 14
Asistovaný dovoz:
servis 24
EU CARS IMPORT - SMLUVNÍ DOVOZ

Asistovaný dovoz    (smluvní poměr)

V současné době nejatraktivnější, nejprůhlednější a nejlevnější forma importu osobních vozů z EU, vyhledávaná zákazníky především proto, že jim skýtá pocit jakéhosi akčního uspokojení z vlastního vyhledání vozidla, většinou přes IT. Na straně druhé získáte k dispozici profesionální zázemí, které vám zajistí  prověření údajů o vozidle u prodejce, schválení vaší vlastní volby v kontextu se získanými informacemi, nebo naopak nabídne lukrativnější řešení i větší výběr z vlastní databáze zahraničních kooperujících prodejců, veškerý servis a péči stran prodeje přímo v autosalonu a vyřízení potřebných formalit až po přidělení SPZ v ČR. K tomu dopravu k prodejci s tím, že vůz si odvezete do ČR již sám, nebo ho bude řídit náš řidič, nebo se vůz poveze na přepravníku – podle vaší volby. V praxi je nejoblíbenější právě tato varianta skýtající mimo jiné i příležitost k příjemnému rodinnému výletu.

Individuální dovoz – konzultace  (smluvní poměr)

Vy si sami najdete vůz svých snů.
My vám prověříme veškeré údaje o vozu, zajistíme vše potřebné k převzetí vozu u prodejce (předem zaslání kopií velkého TP, servisní knížky, křestního listu vozu – popis výbavy, rezervaci vozu, přijetí u prodejce v konkrétní den a hodinu, pojištění a transportní SPZ pokud pojede vůz do ČR po vlastní ose, event. smluvní přepravu na přepravníku).

Full Service   (smluvní poměr)

Na základě vámi dodaných požadavků vyhledáme nejvýhodnější variantu dovozu (cena v kontextu k zemi, dalším slevám, k výši DPH atd.). Po vašem odsouhlasení složíte zálohu ve výši 20 – 30 %  kupní ceny vozu a o zbytek až po českou SPZ  vč. se nestaráte. Vůz přebíráte s kompletními doklady na své jméno.


Orientační cenová relace:

Individuální dovoz – konzultace(smluvní poměr)

Paušální cena: 5 000,00 KčAsistovaný dovoz (smluvní poměr)

Cena:

- 30 000.- Kč u vozidel v ceně do 300 000.- Kč

- u vozidel nad 300 000.- Kč 10% z jejich realizované ceny

 


Full Service (smluvní poměr)

Cena: individuální, v závislosti na náročnosti zadání,
rámcově od 50 000,00 do 100 000,00 Kč   ALL INCLUSIVE