ÚVOD

Vážený zákazníku,

navštívil jste právě webovou prezentaci mé firmy a přijměte dík za čas, který jí budete v příštích chvílích věnovat.

Čas je právě to, čeho se nám všem zoufale nedostává. Smyslem mého podnikání tudíž je čas mým klientům šetřit. V mé nabídce naleznete cestu ke koupi nemovitosti stejně tak jako k vozidlu, která Vás bude z nového domova každodenně bezpečně odvážet za pracovními povinnostmi a zpět Vás vracet do náručí rodiny. Tyto dva elementy patří neodmyslitelně k sobě.

Moje předchozí kariera mne vedla zeměmi a světadíly, kde slušnost a seriosnost je základním měřítkem mezilidských vztahů. Celý život jsem pracoval s lidmi a pro lidi a je mi potěšením, byť v nové rovině, pokračovat. Za léta své mezinárodní kariery jsem si vybudoval široké kontakty v zahraničí a jsem schopen zajistit nabízené aktivity v mezinárodním rozsahu jak pokud jde o nabídku či poptávku nemovitostí tak i import osobních vozidel z Evropy i zámoří.

Těším se na osobní jednání s Vámi v každém směru a ještě jednou děkuji za Váš čas, který právě prezentaci mé firmy věnujete. Odměnou za těch pár chvil strávených na mé prezentaci bude pravě Vaše spokojenost s nabízenými službami.MgA. Leo Marian Vodicka